Czy atrakcyjne cenowo meble kuchenne mogą być ładne i solidne?

Tak, jeśli zamówisz je w SIAWA MEBLE. Możesz nam śmiało zaufać ponieważ przez 25 lat działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie gwarantujące, że nasze meble są bardzo trwałe i profesjonalnie wykonane. To z kolei zapewni długie lata wygodnej i bezproblemowej eksploatacji. Jeśli dodatkowo oczekujesz od mebli kuchennych ergonomicznych rozwiązań i płynnej pracy wszystkich akcesoriów to i w tym względzie nasze usługi będą dobrym wyborem. Do tworzeniu naszych mebli używamy tylko sprawdzonych i solidnych produktów renomowanych marek. Wiemy też, że nie jest łatwo wybrać pośród ogromnej ilości dostępnych materiałów i okuć kuchennych, dlatego zawsze służymy pomocą dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym dla Ciebie aspektem jest wygląd mebli kuchennych. Każdy z nas chce mieć w swoim domu kuchnię marzeń. Każdy też ma trochę inne wyobrażenie jak ona powinna wyglądać. Mając to na uwadze możemy Ci zaoferować bardzo szeroki wachlarz materiałów z których wykonujemy nasze meble. Dla Ciebie możemy wykonać prawie każdą aranżację kuchni, bez znaczenia czy będzie to nowoczesna kuchnia czy klasyczna.

Wygląd i jakość wykonania kuchni nie są jednak naszym celem, to są tylko środki, które pozwalają nam osiągnąć właściwy cel, a jest nim Twoja wygoda i satysfakcja. Staramy się aby wygodny był cały proces od pierwszej rozmowy aż do końcowego odbioru mebli i dlatego nasza oferta jest kompleksowa. Poprowadzimy Cię przez cały proces od wstępnego projektu i wyceny, przez pomiar i ostateczny projekt razem z wyborem wszystkich materiałów i akcesoriów. Oprócz mebli oferujemy też bogaty wybór sprzętów AGD w atrakcyjnych cenach i przy ich wyborze też chętnie Ci pomożemy. Gdy już dokonasz wszystkich wyborów przyjdzie pora na ostateczną wycenę, która mamy nadzieję mile Cię zaskoczy. Może się nawet okazać, że zaplanowany budżet pozwoli Ci na kuchnię w wyższym standardzie niż było to w planach. Jeśli jednak okaże się, że Twój budżet został przekroczony lub planujesz przeznaczyć gotówkę na inny cel to jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne warunki kredytowe.

Jeśli nadal nie wiesz czy warto skorzystać z naszych usług to samo zastanawianie się i przeglądanie kolejnych ofert tylko pogorszy sprawę. W zamian proponujemy darmowy projekt i wycenę. Dzięki temu bez żadnych kosztów dowiesz się jak może wyglądać Twoja przyszła kuchnia i jaki będzie jej przybliżony koszt, a to z kolei ułatwi zaplanowanie najbliższej przyszłości.

Nie czekaj, już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o swoją nową kuchnię. To nic nie kosztuje.

Zapraszamy też do odwiedzenia nas osobiście. Nasz salonu znajduje się na trasie Biłgoraj – Frampol przy zjezdzie do miejscowości Karolówka.

Do zobaczenia.

Nasze kuchnie mogą być wyposażone we fronty wykonane z:

  • płyty MDF lakierowanej w połysku lub macie,
  • płyty MDF z naturalną okleiną drewnianą,
  • płyty Luxe firmy ALVIC
  • płyty MDF z folią PCV
  • płyty wiórowej
  • drewna

Używane przez nas okucia pochodzą tylko od sprawdzonych polskich i światowych producentów:

Galeria naszych realizacji